Kongre Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji Derneği’nin 41. Ulusal Nefroloji Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 34. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi’ni, 4-8 Aralık 2024 tarihleri arasında Rixos Sungate Hotel, Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Kapsadığı başlıklar açısından her yıl en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremizde, özenle hazırladığımız klinik nefroloji, hipertansiyon, diyabet, periton diyalizi, hemodiyaliz, transplantasyon konularındaki güncel gelişmeleri kapsayan zengin bir bilimsel program, birbirinden değerli bilim insanlarımız ve uluslararası bilim insanları tarafından katılımcılarla paylaşılacaktır.

Nefroloji uzmanları, nefroloji yan dal araştırma görevlileri, iç hastalıkları uzmanları, diyaliz hekimleri, hemşireleri ve teknisyenleri dahil her düzeydeki katılımcının beklentisini karşılayacağını umuyoruz. Ulusal kongre ve toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor, 41. Ulusal kongremizde büyük bir heyecanla sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Alaattin Yıldız
Kongre Başkanı